Prototypová výroba

Jedním z hlavních zaměření naší firmy se stala zakázková výroba prototypů. Po dlouholeté zkušenosti s 3D tiskem jsme si ověřili, že pouhý 3D tisk našim zákazníkům přesává stačit. Pro rostoucí požadavek přiblížení vzhledu prototypů finálním výrobkům si naši klienti velice oblíbili povrchové úpravy. Při požadavcích na materiálové přiblížení a ověření mechanických vlastností jsme do našeho portfolia zařadili také vakuové lití plastů. Ruku v ruce s tím souvisejí i další podpůrné technologie jako CNC obrábění a řezání laserem.

řezání laserem - řezání loga

CNC obrábění - výroba formy

Interaktivní elektroinstalace

Od nápadu až po realizaci

Měli jste v životě nějaký nápad na produkt? Realizovali jste ho? Ne? A proč?
Výroba prototypů bývá často složitá a je potřebné zapojení více různých oborů. Ne každý má to štěstí, že jim všem rozumí. Od toho je tu ale náš tým a naše zkušenosti. Za léta co se prototypovou výrobou zabýváme, jsme nabrali potřebné know-how a vybavili jsme se potřebným strojovým parkem. Rádi Vám tak pomůžeme ušetřit Váš drahocenný čas a prototyp pro Vás na zakázku vyrobíme.

Zakázkový vývoj elektroniky

Pokud potřebujete Váš produkt oživit, i s tím Vám můžeme pomoci. Od podsvětlení produktů až po složitější embedded systémy.

návrh DPS

osazená DPS